Gyere, kosarazz velünk!

Lassan végéhez ér az idei csonka tanév, de bízunk benne, hogy szeptembertől minden téren teljes fokozatba kapcsolhatunk.

 

Továbbra is jelen leszünk partneriskoláinkban (Deák, Gárdonyi, Hunyadi, Lackner), ahol képzett edzőink tartanak délutánonként kosárlabda foglalkozásokat az alsós lányok részére. Természetesen azokat is szívesen látjuk, akik más iskolába járnak! Az edzésekre járással kiváltható hetente két mindennapos testnevelés óra is, melyről igazolást adunk.

Aki még nem tagja lelkes közösségünknek, de már biztos benne, hogy szeretné kipróbálni népszerű, szeretett sportágunkat, a kosárlabdát, az keressen minket, vagy edzőinket augusztus végén a pontos edzésidőpontok miatt, vagy érdeklődjön a sopronisportiskola@gmail.com email címen. Minden egyéb kérdés esetén is forduljanak hozzánk bizalommal!

A lányok forduljanak bátran a Soproni Darazsak Sportakadémiához, akikkel közösen szervezzük az előkészítő kosaras korosztályokat.

Gyere, Téged is vár összetartó kosaras családunk!