U14 Regionális bajnokság 1. forduló

Ajka, 2020.01.19. vasárnap. 9:30

Soproni Sportiskola Akadémia/C – Ajka 60 : 56 (11:10, 14:15, 18:16, 17:15)

dobók: Pojbics 15, Csendes 14, Erényi 11, Grah 10, Nikl 4, Kiss 2, Barcsa 2, Grieszler 2, Práznek, Amrein, Barkovics, Szántó,

Barlai Tamás: Elég idegesen és sok hibával játszottunk, de látható a fejlődés a srácokon. Amikor kellett, nagyon oda tudtak figyelni és egy szoros végjátékban meg is tudták nyerni a meccset.

Ajka, 2020.01.09. vasárnap. 11:00

Bicskei Pilóták – Soproni Sportiskola Akadémia/C 58 : 51 (24:15, 8:15, 14:13, 12:8)

dobók: Csendes 23, Pojbics 7, Grieszler 6, Práznek 5, Erényi 4, Grah 4, Barcsa 2, Amrein, Barkovics, Szántó, Nikl, Kiss,

Barlai Tamás: Az első negyedben összeszedtünk egy nagyobb hátrányt, de a második negyedtől már partiban tudtunk lenni az ellenfelünkkel. A második félidő elég hullámzó játékot hozott, de a meccs végére ott voltunk lőtávolon belül. Az utolsó két percben aztán a játékvezetők is “hozzátették a magukét”. 4 minket sújtó rossz ítélet született, amiből 2 nagy hiba, 2 viszont vérlázító. Az egyikben elvesztettük Csendes Mátét, aki addig igazi vezére volt a csapatnak, mert felrepedt a szája egy fejre mért ütés miatt, ami sportszerűtlen hiba kellett volna legyen. A másikban pedig az ellenfél ellen fújtak egy szabálytalan védekezést és mégis ők jöhettek oldalról. Nyilván mi is többet hibáztunk a kelleténél, de meg sem kaptuk az esélyt, hogy megnyerhessük a meccset. Dolgozunk tovább, de jó az irány, gratulálok a srácoknak.