Felelősségérzetből elégtelen (U18B)

Fiú Junior Regionális Bajnokság – Alapszakasz II. – Nyugati régió – Alsóház – 2. forduló – A csoport

Részletek >>>

U18B csapatunk a tegnap esti kadett mérkőzés után ma kora délután már újra pályán volt, ám sajnos a mérkőzés kimenetele hasonló volt az Oroszlányban történtekhez.

Pápai KC – Soproni Sportiskola/B 83:44

(26:5, 14:11, 15:9, 28:19)
2018.02.28., szerda, 15.15 – Pápa, Pápai Szakképzési Centrum Acsády Ignác Szakképző Iskolája

SSI/B: Pölös 7, Kertész 19/3, Kovács M. 8/3, Rausch 4, Horváth Zs. 2. Cserék: Grah 1, Rőder 3/3, Dobos, Rokob, Bakay.
Edzők: Farkas Dávid, Pongrácz Levente

Farkas Dávid:

„Sajnos »deja vu« érzésem volt a mérkőzés elején, hiszen ugyanolyan csapnivalóan kezdtünk mint tegnap. Próbáltam belenyúlni és nagyobb terhet rakni az U18-as játékosokra, de sajnos ez lehetetlennek tűnik. Horváth Zsombor kivételével senki nem foglalkozik a csapattal, senkit nem érdekel, ha kellemetlen helyzetbe hozza a csapatot és minden más prioritást élvez még akár a kezdés előtti percekben is…
Amíg ez nem változik és az U18-as játékosok nem képesek olyan teljesítményt nyújtani, hogy pályán lehessen tartani őket, addig az U16-os játékosok heti 80 percet fognak a pályán tölteni, mindezt erősebbek és idősebbek ellen… Ez, úgy gondolom, senkinek nem lenne megfelelő megoldás, mert kihathat a saját korosztályú mérkőzéseinkre, ahol nagy nehezen sikerült a felsőházban maradnunk és szakmailag is értékelhető csatákat vívhatnánk!