Egy „sima”, egy fordított (U12A)

Gyermek Kupa – Felsőház – 3. forduló – A csoport

Részletek >>>

Zalakerámia ZTE KK – Soproni Sportiskolás Bivalyok 72:60 (hosszabbítás után)

(10:15, 16+5:9+6, 15:16, 13:13, 13:1)
2018.03.24., szombat, 10.00 – Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma

SSI/A: Keller 18, Nyikos 10, Nyerges 7, Radványi 6, Szekeres 5, Ölbey 5, Monostori 3, Movik 3, Németh 3, Kisbéri, Béres, Somogyi.

Barlai Tamás:

„Egy nagyon jó iramú, de U12-es szinten túl indulatos meccset játszottunk. Végig szoros volt az eredmény, hol itt, hol ott volt pár pont előny, többször változott a vezetés. A rendes játékidő végén jó esélyünk volt a győzelemre, de sajnos pár rossz döntéssel megadtuk az ellenfelünknek az esélyt, akik éltek is vele. A hosszabbításban sajnos hamar eldőlt a meccs. Sajnálatos, hogy a mérkőzés nem csak a gyerekekről, a csapatokról és a játékról szólt. Remélem mindenki elgondolkodik a »hogyan tovább«-on…”

Soproni Sportiskolás Bivalyok – Körmendi Törpördögök/A 75:74

(14:22, 17+7:17+7, 15:15, 22:13)
2018.03.24., szombat, 13.00 – Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma

SSI/A: Nyikos 20, Keller 10, Nyerges 10, Monostori 9, Németh 7, Ölbey 5, Béres 5, Somogyi 3, Szekeres 2, Kisbéri 2, Movik 1, Radványi 1.

Barlai Tamás:

„A második meccsünkre kicsit össze kellett szedni a fiúkat, ez látszott is a meccs elején. Hamar hátrányba kerültünk és amikor fel tudtunk jönni pár pontra, mindig volt egy-két rossz döntés és hiba, ami után kezdhettük újra a felzárkózást. A negyedik negyed elején tudtunk ritmust váltani és egalizálni az eredményt. Ez után fej-fej mellett haladtak a csapatok. 6 másodperccel a vége előtt kaptunk egy kosarat, amivel egy pont hátrányba kerültünk. Szerencsére elég volt az idő, Nyikos Balázs győztes kosarával elértük a célunkat, meccset nyertünk az A csoportban.
Sajnos körbeverés miatt csak 3. helyen végeztünk és visszaestünk a B csoportba, de nagyon büszke vagyok a CSAPATOMRA, mert csak mi tudjuk, hogy mennyi nehézség hátráltatott minket az utóbbi hetekben.”