Dupla győzelem a Krasznaiban

Budafok/A – Soproni Sportiskola KA SKC/A 76-92 (21-22, 22-19, 17-21, 16-30)

Dobók: Csendes D 13, Vida M 17/3, Kozma F, Moser M 14, Németh V 4, Janzsó O 5, Horváth B 19/9, Hobot L 11/9, Nagy Z 7, Szabadvári Á 2, Rigó B, Duschanek-Jauk G.

Nem úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy mi szerettük volna. Lassan, álmosan támadtunk, mert a védekezésben csak felvillanásiank voltak. Buta faultokat ütöttünk be, de szerencsére hárompontos dobásokat nagy százalékkal értékesítettük ezek mindig tudtak adni egy plusz lendületet a csapatnak. A mérkőzés utolsó 5 percében sikerült összekapnunk magunkat, és így 16 pontos előnyt építettünk ki a végére.
A csapat játékát dicséri, hogy 5 játékos is 10 pont felett dobott, és látszott az önzetlenség a csapaton.
Büszke vagyok a fiúkra, mert végig volt tartásunk és nem adtuk fel!

 

Soproni Sportiskola KA SKC/A – Dávid Kornél KA/A 88-69 (9-12, 30-12,22-23,27-22)

Dobók: Csendes D 15, Vida M 14, Moser M 18/3, Németh V 12, Janzsó O 8/3, Horváth B 7/3, Hobot L 2, Nagy Z 8, Wilfing D 4, Kerling B, Varga G, Németh-Hajnal Cs,

Az előző fordulóban sajnos egy pocsék játéknak köszönhetően kikaptunk a fehérvári alakulattól, ezt szerettük volna kijavítani. Megint álmosan kezdtünk, de szerencsére ellenfelünk is, így a második negyedben meg tudtunk lépni, amit végig kézben tartva meg is tudtunk őrizni. Most a hárompontosok nem estek be, de mindig volt egy jó védekezés, vagy egy jó betörés vagy a kilátogató szülők biztatása ami átlendítette a csapatot a holtponton.

Gratulálok a CSAPATnak a hétvégi ét győzelemhez!

Dolgozunk tovább, hisz céljaink vannak!
Hajrá Sportiskola!

Fotógalériáért és további infokért K L I K K ide.