Csátaljay Péter képes emlékei

Csátaljay Péter képes emlékeivel zárjuk a mai napot!

Peti az U16/A oszlopos tagja és rengeteg emléke van sportiskolás éveiből:

“Nehéz volt választani a sok szép emlék és fotó közül, hiszen a Sportiskolában töltött éveim alatt rengeteg jobbnál jobb élményben volt részem. Az U11-es korosztály óta mindig nagyon jó edzőim voltak: Meszlényi Róbert, Barlai Tamás, Csátaljay Gábor, Sterbenz László és jelenleg Misa Popadic és Pongrácz Levente. Bejártam egész Magyarországot, a világ számos pontjára eljuthattam a sportiskolának köszönhetően. A két legjobb emlékem a 2018-as U14-es bajnoki cím megszerzése volt hazai pályán, illetve, hogy bekerülhettem a magyar válogatott keretébe és ott többször képviselhettem a Soproni Sportiskolát és Sopront is. Itt szeretném megköszönni edzőimnek és a sportiskolának a támogatást!”

Köszönjük a képeket Peti!