Csátaljay Péter és Csendes Péter az U14 válogatottban

2018. augusztus 23–26. – Slovenj Gradec, Szlovénia

Bár a FIBA az U14-es korosztály számára nem rendez Európa-bajnokságot, de a szlovén szövetséggel együttműködve idén immár 14. alkalommal rendezte meg  között a Slovenia Ball tornát.

Idén is Slovenj Gradec adott otthont a korosztály legrangosabb európai válogatottak erőfelmérőjére.
A magyar válogatott keretébe meghívót kapott egyesületünk 3 játékosa is: Csátaljay Péter, Csendes Péter és Nyikos Barnabás is. Nyikos Barnabás egy kiújuló sérülés miatt nem tudta vállalni a nemzetközi megmérettetést, de a két Péter a válogatott utazókeretébe került.
A fiúk minden mérkőzésen pályára léptek, végig kiegyensúlyozott, jó teljesítményt nyújtottak.

A mérkőzésekről és a fiúk teljesítményéről a torna honlapja és facebook oldala ad bővebb (számszerű) tájékoztatást.

Tovább a galériához >>>