csapatok

2019/2020

Csapatképek feltöltés alatt….

 

U18/A

hátsó sor: Kovács Gergő (edző) Vámosi Dávid, Simon Balázs, Schöll Richárd, Kiss Ágoston, Tabajdi Tege, Hajnal Kristóf, Bors Miklós (vezető edző)

első sor: Wilcsinkszky Ádám, Raush Botond, Szilágyi Ákos, Csátaljay Barna, Kovács Máté, Balogh Levente, Csendes Péter

U18/B

hátsó sor: Pongrácz Levente (edző), Kertész Attila, Taschner Barna, Grah Dániel, Réti Boldizsár, László Márton, Gönczi Marcell, Benczik Boldizsár, Farkas Dávid (vezetőedző)

első sor:Schaul Mihály, Holló Szilárd, Kalmár Kristóf, Mentes Ákos, Veöreös Gergely, Kedmenecz Kerecsen, Tian Taoning A képről hiányzik: Rokob Zsombor

U16/A

hátsó sor: Pongrácz Levente (másodedző), Csátaljai Péter, Iván Botond, Rádonyi Ákos, Böhm Ádám, Woditsch Tamás, Nyikos Barnabás, Csendes Péter, Misa Popadic (vezető edző)

első sor: Tóth Dániel, Nagy Bálint, Pokker Erik, Flasár Botond, Beszprémi Attila, Hajnal Mátyás, Pintér Gergő, Kulik Rajmund

U16/B

hátsó sor:Pongrácz Levente (edző), Mentes Ákos, Gönczi Marcell, Kalmár Kristóf, Schaul Mihály, Róth Zsigmond, Kalmár István, Németh Levente, Farkas Dávid (vezetőedző)

első sor:Miskolczi Martin, Varga Gellért, Varga Márk, Holló Szilárd, Kedmenecz Kerecsen, Vass Barnabás, Bán Levente, Tian Taoning

A képről hiányzik: Biacsics Péter, Nagy Erik, Erdélyi Botond

U14/A 

hátsó sor: Csátaljay Gábor (vezető edző), Nyerges Milán, Vieira Caio, Sohler Dusán, Keller Bendegúz, Ölbey Tamás, Király Attila, Vida Máté, Monostori Karsa, Doncsecs Kitti (másodedző)

első sor: Szekeres Áron, Kiss Vince, Radványi Botond, Movik Milán, Kisbéri Kornél, Pavisa Olivér, Gadácsi Dávid

U14/B 

hátsó sor: Dallos Milán, Waron Benjámin, Porrogi András, Porrogi Istvàn, Bali Ádám (vezető edző) Palotai Máté, Flasár Zalán, Béres Márton, Pethő Balázs

első sor: Nadzon-Herczegfalvi László, Rédecsi Ferdinánd, Keszei Dániel, Kovács Erik, Németh Benedek, Bali Márk, Joó Levente, Nyikos Balázs

U14/C

hátsó sor:

első sor:

U12/A – Bivalyok

 

hátsó sor: Barlai Tamás (vezető edző), Gróf Gergő, Bartus György, Lajber Ádám, Pokker Huba, Nyerges Zalán, Szőnyi Máté, Bujtás Ármin, Janics Botond, Doncsecs Kitti (másodedző)

első sor: Szlávik Máté, Dénes Csanád, Koch Péter, Nyerges Bulcsú, Horváth Csaba, Erdélyi Donát, Ley Dominik, Veöreös Domonkos, Szent-Iványi Mátyás,
A képről hiányzik: Balázs Domonkos

U12/B – Sasok

 

hátsó sor: Palkovits Tamás, Czákler Zelina, Vanó András, Vida Dorottya, Rápolthy Máté, Németh Krisztián, Kocsis Milán, ifj. Palkovits Tamás

első sor:Gerencsér Dániel, Kerling Barnabás, Janzsó Olivér, Majsa Szilárd, Koller Kolos

Hiányoznak a képről: Ilyés Fanni és Gabnai Flórián

U11/A Soproni Sportiskolás Bivalyok

hátsó sor:

első sor:

U11 Deákos Elefántok

hátsó sor:

első sor:

U11 Gárdonyis Zsiráfok

Erdősi Gyula (vezetőedző) Halász Botond (6) Pap Martin (7), Herczeg Péter (11), Biczer Barnabás (12), Gergácz Ádám (10), Pojbics Dávid (9) Balika Zalán (8) Kiss Dániel (4), Ropoli Dávid (23), Rózsa Bendegúz (5) Puskás Barnabás (edző)


U11 Hunyadis Párducok

hátsó sor:Varga Sára (edző), Horváth Bence, Láng Olivér, Végh Magor, Pósa Csaba, Stefanics László, Komán Lehel, Makai Maximilián, Stánicz Ferenc (edző), Boska Tamás, Kubinszky Vilmos, Kiss Nimród, Kállai Róbert, Hiegl Matthias, Mágel Marcell, Farkas Gergő (edző)

első sor: Bali Márton, Józsa Ambrus, Kotlik Pál, Czeglédy Dániel, Lendvai Miklós

A képről hiányzik: Nagy Lél

U11 Lackneros Farkasok

hátsó sor:

első sor:


Ágfalva előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Deák előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Gárdonyi előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Hunyadi előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Kapuvár előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Lackner előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Petőfi előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor:

Sopronkövesd előkészítő csoport

hátsó sor:

első sor: