Búcsú győzelemmel (U11)

Kenguru Kupa – Országos Jamboree

Győzelemmel zárta kenguru csapatunk, a Soproni Sasok a soproni országos jamboree-t, miután küzdelmes találkozón 62:53-ra legyőzte a fővárosi Kéksárga Zsiráfok csapatát.

Úgy tűnt, az első napokon szokták a légkört a soproni srácok, a harmadikon már nyugodtabban, pontosabban játszottak a srácok, mint az első kettőn. Ennek köszönhetően, ha szűken is, de szinte végig vezettek a soproni srácok. Szünetben 3 pont volt az előnyük, amit a második félidő elején is tartani tudtak, s a végén elsősorban a kritikus helyzetekben ezúttal rendre jól döntő és eredményes Meszlényi eredményessége révén a végére közel 10 pontosra növelték.

Keresztjáték 

Részletek >>>

Kéksárga Zsiráfok – Soproni Sportiskola Sasok 53:62
2014.05.25. vasárnap, 09:00 – Sopron, MKB Aréna

Meszlényi Róbert:

„Örülünk, hogy itt lehettünk a legjobbak között és annak is, hogy győzelemmel zártuk a tornát. Nagyon remélem, e srácok közül pár év múlva már többen ott lehetnek majd a soproni felnőtt együttesben.”