Bronzérmesek a Sólymok (Kerekesszékes)

Kerekesszékes bajnokság – (záró) 8. forduló

Részletek >>>

Soproni Tigrisek – SSI Sólymok 52:32

(6:11, 12:14, 15:6, 14:6)
2018.05.13., vasárnap, 10.00 – Sopron, Novomatic Aréna

SSI Sólymok – Törekvés SE 40:36

(6:8, 15:10, 2:9, 17:9)
2018.05.13., vasárnap, 12.00 – Sopron, Novomatic Aréna

Palkovits Tamás:

„Sajnos egész héten betegségek, sérülések hátráltatták csapatunk felkészülését. A mérkőzéseken is csak heten voltak hadra foghatóak, akik közül ketten a betegágyból érkeztek. Ennek ellenére a már bajnok – és veretlen – Tigrisek ellen még a 24. percben vezettünk is. Ekkor viszont kipontozódás után teljesen szétesett a rotációnk és a fáradság miatt egyre több könnyű kosarat kaptunk.
Közvetlenül az első mérkőzést követően léptünk pályára a budapestiek ellen. Figyelni kellett, hogy a befejező szakaszokra pihentebbek maradjunk, így viszont több hullámvölgyünk is volt, ám végül bejött az elképzelésünk és az utolsó tíz percben mi voltunk koncentráltabbak. Köszönjük szépen lelkes szurkolóink biztatását!
Hat győzelemmel és hat vereséggel zártuk a szezont és csak rosszabb kosárarányunk miatt nem lettünk ezüstérmesek. Összességében szép idényt zártunk! Gratulálunk a másik soproni csapatnak az arany és a Törekvésnek az ezüstéremhez!”

Tovább a galériához >>>
Fotó: Palkovits Tamás