Beszámoló U12 Bivalyok – Felsőház B csoport

2021.03.27. Győr

Soproni Tigrisek/A – Soproni Sportiskolás Bivalyok 76 : 60 (15:10, 25:22, 7:18, 29:10)

dobók: Gergácz 17, Janzsó 11, Németh-Hajnal 10, Németh 5, Horváth B 5, Csendes 4, Wilfing 3, Kiss D
3, Kerling 1, Balika 1, Horváth Zs,

Az első félidőben nagyon szép dolgokat mutattunk, az elmúlt időszakban gyakorolt tudatos
támadásokat. A falt gondjaink miatt bele kellett cserélni a csapatokba, ez meg is látszott a
3.negyedben, ahol a vezetést is át tudtuk venni. Viszont sajnos emiatt a 4.negyedben hiányzott egy
kis stabilitás. Lehetett volna szorosabb is a vége, de megyünk tovább.

Soproni Sportiskolás Bivalyok – Széchenyi KA 67 : 48 (15:12, 21:21, 13:7, 18:8)

dobók: Gergácz 16, Janzsó 13, Kiss D 11, Németh 8, Németh-Hajnal 6, Horváth B 5, Wilfing 3, Csendes

A második mérkőzésen érződött, hogy a srácok szeretnék kijavítani az előző mérkőzés hibáit. Végig
próbáltuk a saját ritmusunkat játszani, ami nagyrészt sikerült is. Küzdésben sokat javultunk,
védekezésben jeleskedtek olyanok is, akik eddig ezt jól titkolták és a támadásainkat sokszor tudtuk
pontokra váltani. Ezzel a győzelemmel szeretnénk gratulálni Doncsecs Kittinek a születésnapján!