Beszámoló U11 II. forduló

Oroszlány, 2021.11.20.
„A” csoport

MVM-OSE Simbák – Soproni Sportiskolás Bivalyok 60 : 67 (12:11, 18:29, 17:10, 13:17)
dobók: Kotlik 20, Gadácsi 15, Sebestyén 9, Kocsis 9, Pósa 8, Kiss N 4, Bali 1, Szép 1, Jankus, Takács D,
Laczkó, Módos,

Az első félidőben megmutattuk, hogy már nagyon szépen is tudjuk játszani ezt a játékot. Aztán a
félidei büntetőktől kezdve változott valami és szépen lassan visszaengedtük a meccsbe az
ellenfelünket. Az utolsó percekben helyén voltak a kezek, de ennél jóval több kell. Az ilyen meccsek
miatt érdemes játszani, jó lett volna többet kihasználni belőle.

Soproni Sportiskolás Bivalyok – Győri KC Kenguruk 71 : 39 (17:10, 17:13, 15:12, 22:4)
dobók: Kocsis 18, Kotlik 13, Jankus 8, Laczkó 6, Sebestyén 6, Bali 5, Takács D 4, Gadácsi 4, Pósa 4, Kiss
N 2, Szép 1, Módos,

Ezen a mérkőzésen szerettem volna, ha tudjuk azokat a dolgokat gyakorolni, amivel foglalkoztunk az
előző időszakban, de az első meccsen nem jöttek ki. Sajnos hamar kiderült, hogy ez nem az a meccs.
Olyan hibákat is elkövettünk, amiket alacsonyabb csoportokban sem szabadna. A győzelmekhez
gratulálok a srácoknak, de a játékunkon erősen meglátszott az éjszakai telihold hatása.