Az utolsó pillanatok döntöttek

Nemzeti Fiú Regionális Kadett Bajnokság – 6. forduló
 
Sopron, Novomatic Aréna
2019.11.10. vasárnap 14:00 
Soproni Sportiskola KA “B” – Tatai SE 73-71 (17-20, 16-13, 18-16, 22-22)
 
SSI KA “B”: Holló 16/3, Varga G. 6, Kalmár K. 28, Mentes 4, Schaul 8
Cserék: Taoning 9, Kalmár I., Kedmenecz 2, Varga M., Gönczi, Vass, Németh L.
 
Farkas Dávid:
“Igaz Sopronban, de mégsem a hazai pályánkon fogadtuk a Tata csapatát, hiszen nem a megszokott Kisteremben, hanem az Újteremben játszottuk le a vasárnapi találkozót.
Mivel a héten a negyedik mérkőzésünk volt, melyből egy nyolc pontos és egy négy pontos különbségű volt – tehát sokat kivett belőlünk – várható volt, hogy a mai nehéz lesz, ez be is igazolódott. Fásultságunk megmutatkozott abban, hogy minden statisztikai mutatóban alulmaradtunk ellenfelünkhöz képest, kivéve egy sorban, ahol az eredmény áll. Itt két ponttal felülkerekedtünk és más célunk nem is lehetett ma! Örülök, hogy sikerült újra egy szoros végjátékot megnyernünk és dolgozunk tovább, hogy a szezon hátralevő részében is bírjuk a néhol emberfeletti ritmust.”
 
Hajrá Sportiskola!
Hajrá Sopron!