Az első negyedben eldőlt (U16B)

Fiú Kadett Regionális Bajnokság – Nyugat régió – Felsőház
– Alapszakasz II. – 2. forduló

U16B csapatunk a felsőház egyik legerősebb csapatához látogatott, akik a 2017/18-as szezonban még veretlenek voltak hazai pályán. Sajnos azonban nem borult a papírforma, így az OSE csarnok továbbra is bevehetetlennek bizonyul.

OSE Lions/A – Soproni Sportiskola/B 82:54 

(26:12, 22:19, 25:14, 9:9)
2018.02.27., kedd, 17.00 – Oroszlány, Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Részletek >>>

SSI/B: Pölös 5, Kertész 17/3, Kovács M. 5, Rausch 6, Kovács Á. 9. Cserék: Taschner 9, Grah 3, Rokob, Horváth M.,Vigh.
Edzők: Farkas Dávid, Pongrácz Levente

Farkas Dávid:

„Sajnos az első percekben kiderült, hogy ismét feltett kézzel szállunk harcba a hazai pályán még veretlen OSE ellen. Amíg csak a szánk nagy, a kiadott energia pedig kicsi, addig meglepetést nem fogunk tudni okozni a felsőház küzdelmeiben…
Külön köszönöm a két játékvezető – Bognár Tibor és Kaposi Renátó – munkáját, akik 40 percen keresztül korrekt módon vezették a mérkőzést, melyhez idegenben nem vagyok hozzászokva!”