Az 5-8. helyért folytatjuk

Fiú Serdülő Bajnokság – Döntő – A csoport

A mai nap délelőtti mérkőzésén hatalmasat küzdöttek serdülőink, akik az utolsó perceket leszámítva végig vezettek a MAFC ellen, akik a végén fordítottak. A második mérkőzésünk előtt nekünk maradt kevesebb időnk pihenni, ami sajnos meg is látszott játékunkon. Holnaptól az 5-8. helyért küzdünk.

MAFC Kosársuli/A – Soproni Sportiskola/A 75:70

(19:20, 14:17, 17:15, 25:18)
2016.05.27. péntek, 11:00 – Debrecen, Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Részletek >>>

MAFC Kosársuli/A: Vujity-Zsolnay 7, Csányi 4, Kólya, Szombati 7, Frey, Párkányi 32, Móri, Turi 5, Forreiter, Mózer 2, Szénási 8, Herló 10.
SSI/A: Meszlényi, Csendes 5, Schöll 15, Bella 14, Kertész 4, Simon, Tabajdi 6, Graf, Vámosi, Gászner 17, Hajnal 1, Csátaljai 8.

Vittay Ambrus:

„Gratuláció az összes játékosomnak, összes kollegámnak, mindenkinek, aki hozzátett. Szülőknek, szurkolóknak. Borzasztóan küzdelmes volt. Gratulálni szeretnék a Sopronnak is, mert óriási erőbedobásra késztettek minket. Azt gondolom, hogy nagyon-nagyon jól játszottak és egy gigászi csata alakult ki. A végjátékból sikerült egy kicsit nyugodtabban, higgadtabban kijönnünk. Azt gondolom a végére olyan kulcs szituációkban tudtunk újítani, amivel megnyertük a meccset. Gratulálok még egyszer a srácoknak, óriási élmény volt nekem.”

Bali Ádám:

„Viszonylag kiélezett mérkőzésen a fiúk szívüket-lelküket kitették a pályán a tegnapi nagy zakó után. Büszke vagyok a srácokra, most egy egészen jó mérkőzést játszottunk, ezért jöttünk ide, hogy ilyen mérkőzéseket játszunk. Ki-ki meccs volt, mi jöttünk ki belőle rosszabbul. Gratulálok a MAFC-nak.”

Tovább a galériához >>>

Soproni Sportiskola/A – Zsíros Akadémia Kőbánya /A 69:90

(18:18, 15:24, 22:24, 14:24)
2016.05.27. péntek, 17:00 – Debrecen, Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Részletek >>>

SSI/A: Csendes 4, SCHÖLL 18/3, Balogh 2, BELLA 10, Kertész , Simon 4, Tabajdi, Kemény 2, Vámosi 2, GÁSZNER 17, Hajnal, CSÁTALJAI 10/3.
Zsíros Akadémia Kőbánya: Pafféri 3, Szidor B., Szidor L., SEMMELVEIS 21/9, Györkös 3, Vámos 2, PAPP 13/3, KOLOK 15, SZŰK 15, IMOLAY 16, Vasas, Uhlik 2.

Bali Ádám:

„Az első félidőben totális csőd volt a játékunk, és hiába kapaszkodtunk becsülettel, nem bírtuk fizikailag. A srácok nagyon elfáradtak a reggeli szoros meccsünkön, és sajnos nem tudták azt a kosárlabdát mutatni, amit valójában tudnak. Gratulálok a Kőbányának!”

Tápai Zsolt:

„Büszke vagyok a fiúkra, mert végre úgy kosárlabdáztunk, ahogy tudunk, és megmutattuk, hogy miért vagyunk a legjobbak között. Annak ellenére, hogy ez nem ért négy közé jutást, köszönöm a fiúknak, hogy meg tudtak újulni, remélem, hogy nem ez volt az utolsó győzelmünk, célunk az ötödik hely megszerzése.”

Tovább a galériához >>>