Álmos kezdés, de újabb győzelem az év végére

Nemzeti Fiú Regionális Junior Bajnokság, 12. forduló

Várpalota – Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019.12.14. szombat 11:00
 
Várpalota KK – Soproni Sportiskola KA “B” 35-58 (15-9, 6-20, 8-12, 6-17)
 
SSI KA “B”: Holló 16/6, Kertész 11, László 1, Taschner 6, Réti 20
Cserék: Veöreös, Gönczi, Schaul 2, Mentes 2

Farkas Dávid:
“Az első negyedben sajnos kijött a korai indulás és a terem adottságaihoz való alkalmazkodásunk hatása, sorozatos rossz döntéseinkkel hátrányban zártuk az első játékrészt. A második negyedtől védekezésünket agresszívabbá és élesebbé váltottuk és bár erre támadójátékunk is ráment, olyan alacsony pontszámon tartottuk ellenfelünket, hogy győzelmünk nem foroghatott veszélyben. Ezzel az U18 “B” csapatom óriási hajrát indítva, zsinórban 5 győzelemmel zárta a 2019/20-as szezon első felét, mely összességében 7 győzelemmel és 5 vereséggel zajlott le. Ez az elmúlt évekhez képest úgy gondolom jó teljesítménynek számít, hozzátéve, hogy játékosaim kettős terhelés alatt állnak, hiszen a SMAFC U20-as csapatában is szerepelnek hétről-hétre, ahol egyre több játékpercet tudok nekik biztosítani javuló teljesítményük és visszatérő önbizalmuknak köszönhetően.
Pénteken ( hazai pályán a Bonyhád ellen ) még az említett U20-as csapatban zárjuk az évet, így pihenésre még a héten sincs lehetőség, de az Ünnepek alatt remélem mindenki megfelelően tud majd regenerálódni és még feljebb tudjuk rakni a lécet a tavaszi szezonnal kapcsolatban. Köszönöm a Szülők türelmét, akik partnerek voltak a mérkőzésforgatag elfogadásában és támogatásában, remélem ez a második félévben is kitart majd!!! 🙂 “
 
Hajrá Sportiskola!
Hajrá Sopron!