Akaraterőből csillagos ötös

Győri KC Kenguruk – Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 16-42  (2-10,7-8,6-6,1-18)

Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok – Credobus Mosonmagyaróvári Kenguruk 47 – 43 (10-10,11-6,13-19,13-8)

Csátaljayné Áder Patrícia: Első mérkőzésünkön egy szerényebb képességű győri csapattal játszottunk, aminek köszönhetően mindenki sok időt tudott a pályán tölteni és fel tudott pörögni a második összecsapásra. A mosonmagyaróvári fiúk ellen rendkívül összeszedett, pontos játékkal, hihetetlen akaraterővel, lelkes és hangos szülői támogatással sikerült megszerezni a győzelmet. A végig sportszerű mérkőzésen fej-fej mellett haladtak a csapatok, a végén higgadtabban és koncentráltabban játszottunk, jobban akartuk a győzelmet! Ezzel a két nagyszerű mérkőzéssel kívánunk a minket támogató szülőknek és minden kosaras társunknak kellemes ünnepeket!

Hajrá Sportiskola!

hajrá Sopron!