A sok hiba és a küzdelem dominált

Országos Gyerek Bajnokság- Felsőház 2.forduló

Sopron, VasVilla

2020.02.28. 11:30

Soproni Sportiskolás Bivalyok – Soproni Darazsak Akadémia/A 56 : 53 (10:13, 14:17, 20:10, 12:13)

dobók: Veöreös 12, Dénes 11, Nyerges B 8, Bartus 6, Nyerges Z 5, Koch 5, Balázs 5, Szent-Iványi 3, Szőnyi 1, Gróf, Horváth Cs, Ley,

Barlai Tamás: A mérkőzés első félidejében szinte végig futottunk az eredmény után. A harmadik negyedben tudtunk először igazán váltani. Ez a védekezésünkön látszott meg először, aztán a támadásban is javultunk, ami miatt át tudtuk venni a vezetést. Az előnyt sikerült megtartani a végéig és egy küzdelmes mérkőzést nyertünk meg. Gratulálok a srácoknak.

2020.02.28. 13:00

Zalakerámia ZTE KK – Soproni Sportiskolás Bivalyok 75 : 40 (20:8, 19:14, 20:12, 16:6)

dobók: Veöreös 11, Horváth Cs 8, Koch 5, Nyerges Z 4, Balázs 4, Dénes 4, Bartus 2, Szőnyi 1, Ley 1, Szent-Iványi, Gróf, Nyerges B,

Barlai Tamás: Sajnos az első mérkőzés nagyon sokat kivett belőlünk mind fizikálisan, mind fejben. Ezt az ellenfél a fizikai fölényükkel hamar ki is használták és megnyugtató előnyre tettek szert. Szépen küzdöttünk, de ezen a mérkőzésen ennyire volt elég. Dolgozunk tovább és próbáljuk kijavítani a hibáinkat.