A rossz kezdés döntött (U16B)

Fiú Kadett Regionális Bajnokság – Alapszakasz II. – Nyugati régió – Felsőház

Részletek >>>

Soproni Tigrisek – Soproni Sportiskola KA/B 81:70

(25:10, 16:16, 27:18, 13:26)
2018.04.10., kedd, 17:30 – Sopron, Belvárosi Sportcsarnok

SSI KA/B: Kertész 17/3, Kovács M. 9/3, Rokob 6/6, Rausch 10, Kovács Á. 12. Cserék: Grah 12, Horváth M., Taschner 4, Veöreös, Vigh

Farkas Dávid:

„Kovács Máté csapatkapitányunk hosszú sérülés utáni visszatérésével 2017 decembere után azt hittük, hogy újra teljes kerettel vághatunk neki egy mérkőzésnek, ám Pölös Botond a mérkőzés napjára lebetegedett, így ez ismét csak egy álom volt…
Magyarázkodni nem szeretnék, de kíváncsi lennék, melyik csapat bírná el ezt, hogy hétről-hétre valaki megsérül, lebetegszik, elutazik a kezdő csapatból…
Az eredmény emiatt – a sérülések és betegségek miatt – nálam már háttérbe került, próbáljuk azokat a játékosokat fejleszteni és segíteni, akik szerintünk jövőre az A csapatokban is megállnák a helyüket. Ez a folyamat viszont nagyon jól halad, neveket nem szeretnék említeni, de biztosan állíthatom, hogy pár játékosunk hatalmas fejlődésen ment keresztül és nagy mérkőzésrutint szerzett a 2017/18-as szezon terhelésének köszönhetően!”