A Rátvay család szenzációs hétvégéje

Remek hétvégéjük volt Rátvayéknak. A család mindkét sportiskolás fiú gyermeke emlékezetes napokon van túl.

A kisebb srác, Balázs, csapattársával, Horváth Krisztiánnal, egyetemben részt vett a 2000-es születésűek Sopronban rendezett regionális kiválasztó táborában. Sterbenz László két játékosa tehát bekerült abba a körbe akik közül majd két esztendő múlva kikerülhetnek az U16-os válogatott tagjai – addig nagyjából negyed évente folyamatosan figyelik ilyen összetartásokon a srácok fejlődését.

Az idősebb fiúnak, Tamásnak – azaz Totinak –, ha lehet mondani még nagyobb élményben lehetett része. A Vendéglátó 10. osztályos szakközépiskolása, a 17. születésnapját bő három hét múlva ünneplő fiatalember – azok után, hogy a Factum elleni U23-as meccsen – beemelt 6 triplát, felnőtt szinten is átesett a túzkeresztségen, bemutatkozhatott a Sopron KC NB I-es csapatában. A bizalmat szép kosárral hálálta meg.

Gratulálunk!