MEGHOSSZABBÍTVA! „A legjobb szurkolók” – fotópályázat

Tekintettel arra, hogy a szoros versenyben lévő pályázóink közül kettőnek nem volt idegenben mérkőzése a megadott időintervallumban, a fair play érdekében a pályázati határidőt meghosszabbítottuk.

Kedves Szurkolók,

barátok, barátnők, haverok, szomszédok, iskolatársak, osztálytársak, ismerősök! Arra buzdítunk mindenkit, hogy lelkes szurkolóvá váljon, értse és élvezze a kosárlabda szépségeit, és szurkoljon látványosan és „hallványosan” annak a csapatnak, amelyikben a barátja, haverja, ismerőse játszik!

Ha esetleg egy vicces, de egyértelmű tábla (azaz rajta van a csapat neve) mellett fotózkodnak, az annál értékesebb lesz. A szurkolók száma és a meccsek száma – amelyeken részt vettek – is pontot ér. Az idegenbeli meccsekért +10 pont jár!

Ha túl nagyok az eredeti fájlok, akkor kérem, a toldacuccot.hu vagy a mammutmail.com vagy egyéb óriáslevél-küldő segítségével küldjék el a képeket a meccs után!

Várjuk a jobbnál-jobb képeket, hogy a legaktívabb szurkolói csapatot értékes ajándékban részesíthessük!

Takács Eszter
médiavezető