A küzdelem már jobb volt

 

 

Nemzeti Fiú Junior Regionális Bajnokság, Alapszakasz II., “A” csoport, 4. forduló


2022.03.22. kedd 20:00 – Sopron, Novomatic Aréna Kisterem
 Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia SMAFC – Soproni Tigrisek 47-64 (11-23, 14-13, 8-14, 14-14)

 
SSI KA SMAFC: Nagy B. 11/3, Kulik R. 6, Mentes Á. 9/3, Varga G. 6/6, Németh Á. 4

Cserék: Kalmár K., Iván B. 7, Schaul M. 4, Gönczi M., Horváth B., Szívós M., Visnyei G.

 

Farkas Dávid – Nyilatkozat:
Az elmúlt időszakban több sebből is vérzünk, ezekre a sebekre csak részleges gyógyírt találtunk, hisz a küzdelemre a mai napon legalább már nem lehetett panasz, múlt heti mérkőzésünkkel ellentétben. Remélem minél előbb elpártol tőlünk ez a sorozat és sikerül visszatalálni a jó útra. Gratulálok ellenfelünknek a győzelemhez, sajnos az első negyedben összeszedett hátrányt görgettük magunk előtt a további harminc percben.