A Honvéd ellen elkezdődött

Fiú Junior Bajnokság – Döntő

Megkezdték szereplésüket az országos döntőben junior korú játékosaink. A csoport első mérkőzésén azonnal, az alapszakasz győztesével kerültünk szembe. A harmadik negyed jó játékával felzárkóztunk, ám az utolsó tíz percben a Honvéd dominált. Elsősorban az eladott labdák összevetésében (10:27) maradtunk alul. Pénteken délelőtt a Vasas Akadémia, délután a KA Pécs következik. (Vasas – Pécs 95:71).

Budapesti Honvéd /A – Soproni Sportiskola/A 66:50

(23:13, 20:16, 11:19, 12:2)
2016.04.21. csütörtök, 13:00 – Budapest, Simon János Sportcsarnok
Részletek >>>

Simon Nándor:

„Az első félidőben extra volt a támadó és védőjátékunk. A második félidőben zóna védekezéssel lelassított bennünket a Sopron. A végére bár nehéz szüléssel is, de sikerült egy 16 pontos győzelmet aratnunk.”

Meszlényi Róbert:

„Méltó ellenfelei voltunk a Honvédnak, annak ellenére, hogy ők nyerték az alapszakaszt. 35 percig nyílt volt a mérkőzés. A végjátékot a Honvéd jobban bírta erővel. Azt gondolom, hogy elfáradtunk és rossz döntéseket hoztunk és így a Honvéd megérdemelten győzött.”