46. heti programunk

2021. November 17., szerda16:00 – 18:00
CONOIL PÁPA KC – SOPRONI SPORTISKOLA KA U16/C
 
EYBL U17
2021. November 18., csütörtök 18:00 – 20:00
SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA –  BC Siinta Bucaresti
 
 
EYBL U17
2021. November 19., péntek15:00 – 17:00
International BA Munich  –  SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA
 
2021. November 19., péntek20:00 – 22:00
SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA-SMAFC/B  –  Győri KCKenguru Kupa
2021. November 20., szombat 10:15 – 11:30

Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok  –  Soproni Tigrisek Fenyő tér

NOVOMATIC Arena
 
Kenguru Kupa
2021. November 20., szombat 11:15 – 12:30

Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok –  Szorgos Darazsak

Kenguru Kupa

2021. November 20., szombat 11:30 – 13:00
Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok  –  Harcos Darazsak
NOVOMATIC Arena
 
Kenguru Kupa
2021. November 20., szombat 12:30 – 14:00

Győri KC Vizslák –  Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok

Kenguru Kupa
2021. November 20., szombat 12:45 – 14:15

Soproni Sportiskolás Bivalyok  –  Győri KC Kenguruk

Kenguru Kupa
2021. November 20., szombat 12:45 – 14:15
Soproni Sportiskolás Deákos Bivalyok  –  Feketés  Darazsak
NOVOMATIC Arena
 
Regionális
2021.November 20., szombat17:00 – 19:00
SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA-SMAFC/B  –  Tatai SE
 
EYBL U17
2021.November 20., szombat20:00 – 22:00

BC Suadiye  –  SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA

Kenguru Kupa
2021. November 21., vasárnap 10:00 – 11:30
MVM-OSE TKC U11-  Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok
 
Kenguru Kupa
2021. November 21., vasárnap 11:15 – 12:30
Soproni Sportiskolás Bivalykölykök  –  MVM-OSE TKC U11

Kenguru Kupa

2021. November 21., vasárnap 12:30 – 14:00
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok  –  Soproni Sportiskolás Bivalykölykök
 
Regionális
2021. November 21., vasárnap11:00 – 13:00
VUKE U16/B – SOPRONI SPORTISKOLA Kosárlabda Akadémia U16/C
 
EYBL U17
2021. November 21., vasárnap15:00 – 17:00
Basketball Dreams Academy  –  SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA