Egy hosszú út kezdete (U18B)

Nemzeti Fiú Regionális Junior Bajnokság – Alapszakasz – Észak-Nyugati csoport

Soproni Sportiskola KA/B – Győri KC 52:109

(13:33, 12:28, 17:27, 10:21)
2018.10.09. (kedd), 19.50 – Sopron, Novomatic Aréna, kisterem
Részletek >>>

SSI KA/B: Dobos, Grah 14, Gönczi, Kertész 21/3, Nagy 2, Németh, Pintér 4, Rőder 8/3, Vass 2, Veöreös 1.

Pongrácz Levente:

„Sajnos a fizikai különbség nagyban kiütközött a mérkőzés során, és az sem véletlen hogy a győri csapat a kiemelt bajnokságba jutásért játszott selejtezőt pár héttel ez előtt. Az U14-ből kiöregedőknek jókora lámpalázzal, az idősebbeknek a felelősségvállalással akadtak komoly gondjai az első félidő során. Védekezésünk a meccs végéhez közeledve kezdte alulról súrolni az elvárhatót, támadásban a helyzeteink megvoltak, sajnos a kezek rendre megremegtek. Ha a fiúk megértik hogy ebben a bajnokságban kommunikáció és taktikai fegyelmezettség nélkül nincs keresnivalójuk, remek meccseket fogunk játszani az év során.”