Jr. NBA – Sacramento Kings (Hunyadi)

Jr. NBA Hungary – Sacramento Kings (Hunyadi) – Nyugati Konferencia – Döntő

New Orleans Pelicans (Csokonai Iskola) – Sacramento Kings (Hunyadi) 84:120

(35:18, 16:43, 13:40, 20:19)
2019.06.13. (csütörtök), 14.00 – Kaposvár

Sacramento Kings (Hunyadi): Keller Bendegúz 30, Nyikos Balázs 22, Nyerges Milán 19, Gadácsi Dávid 15, Sift Barnabás 7, Pavisa Olivér 6, Vida Máté 4, Nyerges Bulcsú 4, Vida Márk 2, Makk Bálint 2, Csendes Máté 2.

Stánicz Ferenc:

„Rémálomszerűen indult a játék, talán a nagy meleg és a hosszú utazás is közre játszott ebben. A második negyedben fordult a kocka, tíz pont előnyt szereztünk. A félidőben sikerült teljesen rendet tenni a fejekben és ismét a régiek voltunk. Egészpályás agresszív letámadásunk és ponterősségünk hatására a harmadik negyed végére már eldőlt a mérkőzés.
Gratulálok a fiúknak! Egy hosszú sorozat végállomásához érkezünk. Döntőbe jutottunk, melyet a magyar bajnoki döntő egyik mérkőzése előtt játszunk, Körmenden, vagy Szombathelyen!”