Nem játszottunk alárendelt szerepet: Jr. NBA – Portland Trail Blazers (Berzsenyi) – 2. forduló

Jr. NBA Hungary – Portland Trail Blazers (Berzsenyi) – 2. forduló

Portland Trail Blazers (Berzsenyi) – Minnesota Timberwolves (Paragvári) 49:60

(18:14, 11:15, 12:16, 8:15)
2019.03.05. (kedd), 14.45 – Sopron, Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceum

Portland Trail Blazers (Berzsenyi): Béres 15, Joó 13, Németh B. 8, Vieira 7, Dénes 4, Barkovics 2, Takács, Gangl, Heinrichs, Németh A., Hanzély.

Barlai Tamás:

„Nem teljes kerettel tudtunk nekivágni az első hazai meccsünknek. Az első félidőben nagyon szép dolgokat mutattak a srácok, egállal fordultunk. A második félidőben sajnos kijött, hogy az ellenfélnél kosarasok játszottak, míg nálunk van, aki nem kosarazik. Ezt kihasználva vitték el a 2 pontot. Nekünk sincs szégyenkezni valónk, játszottunk egy jó meccset, amit felkészülésnek is tudtunk használni a hétvégi U12-es forduló előtt.”