Gyermek Kupa – II. rész (U12)

Gyermek Kupa – Alsóház – 1. forduló – 4. régió

A csoport

Széchenyi Kosárlabda Akadémia – Soproni Sportiskolás Sasok 79:35

(34:9, 28:8, 13:14, 4:4 )
2019.02.24. (vasárnap), 11.00 – Tata, Vaszary János Általános Iskola
Részletek >>>

SSI KA/B: Csendes 9, Kocsis K. 6, Erényi 4, Grieszler 3, Kocsis M. 3, Nikl 3, Koller 3, Póczi 2, Kiss 2, Pojbics, Barkovics, Göndöcs.

Palkovits Tamás:

„A régiós átszervezés után kerültünk össze újfent a Győr és a Tata együttesével. Célunk az volt, hogy a korábbiaknál szorosabb mérkőzéseket játszunk ellenük. Sajnos, nem így indult a Győriek elleni mérkőzés, mert szó szerint állva hagytak bennünket az első játékrészben. Szerencsére a folytatásban összeállt védekezésünk és így egyik célunk teljesült, elkerültük a kapott száz pontot.”

Soproni Sportiskolás Sasok – Tatai Törpék 62:76

(27:13, 16:35, 11:2, 8:26)
2019.02.24. (vasárnap), 12.30 – Tata, Vaszary János Általános Iskola
Részletek >>>

SSI KA/B: Nikl 19, Erényi 11, Göndöcs 7, Koller 6, Csendes 5, Grieszler 4, Kocsis K. 3, Barkovics 2, Kocsis K. 2, Kocsis M. 2, Pojbics 1, Kiss.

Palkovits Tamás:

„Titkon féltettem csapatomat a második mérkőzéstől, hiszen a Tata győzött a Győr ellen, mi pedig egymás után játszottuk a két mérkőzésünket. Ehhez képest szenzációs első negyeddel rukkoltunk ki. Fordulatosan alakult a második félidő is, hiszen sokáig újra nálunk volt az előny, ám a végére a hazaiak frissebbek maradtak és Csomortányt képtelenek voltunk tartani (45 pontot dobott!). Ugyan nem sikerült a bravúr, ám ez a vereség teljesen vállalható, hiszen nagyon jó mérkőzést sikerült játszanunk a csoportgyőztes ellen. A Győr elleni első félidőt leszámítva, jól teljesítettünk.”

Fotó: Palkovits Tamás
Tovább a galériához >>>