Valami elindult (U16B)

Nemzeti Fiú Regionális Kadett Bajnokság – Alapszakasz – Észak-Nyugati csoport

Soproni Sportiskola KA/B – Zalakerámia ZTE KK/B 41:53

(16:12, 11:14, 7:18, 7:9)
2018.11.26. (hétfő), 19.30 – Sopron, Novomatic Aréna

SSI KA/B: Benczik 1, Gönczi, Holló 8, Miskolczi, Nagy 3, Németh G. 2, Pintér 7, Taschner 18, Vass, Veöreös 2.

Pongrácz Levente:

„Az első félidőt szinte hiba nélkül sikerült abszolválni, sajnos a félidő megtörte lendületünket és az ebből keletkező hátrány ledolgozására nem maradt már energia. Dicséret illeti a fiúkat, nagy energiákat mozgósítottak a meccs során, emiatt sérülés, valamint kipontozódás is sújtott minket, de ez a rutinnal ki fog kopni a játékunkból. Tüske sajnos maradt bennem, az odavágón kapott fújással akár felénk is billenhetett volna a mérleg nyelve…”